crane محصول مدیریت شبکه اجتماعی

مدیریت شبکه اجتماعی

هر آنچه شما برای مدیریت شبکه اجتماعی خود نیاز دارید، در یک محصول آورده ایم!

اهمیت فضای مجازی

امروزه اهمیت شبکه‌های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست.وقتی بیش از نصف جهان از فیس‌بوک استفاده می‌کنند، وقتی بیش از 1 میلیارد نفر در اینستاگرام عضویت دارند و این اعداد روزانه در حال افزایش است و وقتی برندهای بزرگ دنیا در بیشتر شبکه‌های اجتماعی اکانت رسمی دارندو در حال استفاده از آن برای تبلیغ خدمات و محصولات خود هستند و برای آن برنامه‌های مشخص طراحی می‌کنند، دیگر نمی‌توان این فضا را صرفا مجازی دانست و آن را نادیده گرفت، چرا که نادیده گرفتن آن مساوی با برتری رقیبانمان در این فضای به شدت رقابتی است. بنابراین نیاز است که برای شبکه اجتماعی خود برنامه و استراتژی داشته باشیم و برای آن به صورت مستمر و حساب شده تولید محتوای باکیفیت و مناسب انجام دهیم.

ما اینجاییم تا در این کار به شما کمک کنیم، چرا که مدیریت شبکه‌های اجتماعی و طرح پلن و استراتژی و تولید محتوای گسترده، تخصص ماست. تمام برندها، شرکت‌ها و افرادی که قصد فعالیت قوی در شبکه‌های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام را دارند، نیاز به یک برنامه و استراتژی مشابه برای برندینگ و مارکتینگ ندارند. بنابراین ما با توجه به نیازهای مختلف و بودجه‌های مختلف شما اقدام به طراحی پکیج‌های مختلف کردیم تا هر شرکت یا فرد متناسب با نیاز و بودجه خود پکیجی را انتخاب کند.

 

جنگ اینستاگرام

رقابت در شبکه‌های اجتماعی مانند یک جنگ تمام عیار است، همانطور که شما برای جنگ نیاز به نقشه و تجهیزات جنگی دارید، در این میدان رقابت هم نیاز به یک برنامه قوی و تجهیزات باکیفیت دارید. در این میدان، نقشه جنگی شما همان استراتژی و تجهیزات شما محتواهایی هستند که تولید می‌کنید.

 

پکیج مدیریت شبکه اجتماعی

محصول مدیریت شبکه اجتماعی دقیقا همان چیزی است که به صاحبان کسب و کار و افراد مختلف این اجازه را می دهد که با خیالی راحت به بیزینس خود مشغول شوند و مسئولیت مدیریت شبکه اجتماعی خود را به افرادی متخصص بسپارند.

 

خدمات دیگر

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام (پروموت)

تبلیغات در پیج‌ها و کانال‌های پربازدید مرتبط

طراحی بلاگ تخصصی

پکیج کامل استوری (شامل استفاده از live، طراحی کاور هایلایت‌ها، طراحی هایلایت، محتوای question و …)

تحلیل و آنالیز جامع هشتگ‌ها، فالوئرها، کامنت‌ها و تحلیل نموداری از هر کدام و خروجی به صورت فایل اکسل و pdf

طراحی و ساخت پادکست